2023-04-26 14:04:32

Seria darmowych warsztatów w Pielęgnacji Aut

 

Wraz z Detailing Academy zapraszamy na cykl darmowych warsztatów dla miłośników motoryzacji i detailing'u! W ramach naszej inicjatywy będziemy gościć w naszej siedzibie ekspertów z różnych dziedzin, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Zapoznaj się z terminarzem umieszczonym poniżej. 

 

 

  • Warsztaty z Funky Witch

 

Termin: 13 maj 2023r. 10:30 - 12:30

 

Marka Funky Witch powstała z miłości do motoryzacji, a ich nadrzędnym celem jest dostarczanie produktów najwyższej jakości. Dzięki współpracy miłośników motoryzacji i specjalistów z branży chemicznej, preparaty Funky Witch doskonale odpowiadają wymaganiom profesjonalistów i pasjonatów.

Gościem specjalnym będzie Mateusz Blicharz właściciel Funky Witch i ekspert smalcowania.

 

Aby zapisać się na warsztaty, należy dokonać zakupu zestawu Glossy Frosting Wax + Quick Detailer w sklepie Pielęgnacja Aut za specjalną cenę 100 zł i w uwagach do zamówienia wpisać "Woskowanie z Wiedźmą"

 

 

  • Warsztaty z RUPES 

 

Termin: 17 czerwiec 2023r. 10:00 - 12:00

RUPES to jeden z najbardziej znanych producentów maszyn polerskich, padów i past. 
Firma RUPES to wiodący producent narzędzi polerskich, past i padów, który od ponad 70 lat koncentruje się na innowacyjności i jakości swoich produktów. Firma ta opracowała wiele patentów i stworzyła rozwiązania, które pozwalają na szybszą i bardziej skuteczną pracę w branży.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję poznać najnowsze technologie i techniki polerowania lakieru w systemie BigFoot, a także będą mieli możliwość testowania i korzystania z produktów RUPES.

 

Aby zapisać się na warsztaty, należy dokonać zakupu za min. 100 zł produktów RUPES w sklepie Pielęgnacja Aut i w uwagach do zamówienia wpisać "Polerowanie z RUPES"

Jeśli chcesz zapisać się jednocześnie na warsztaty z RUPES i GYEON, zakup produkty obu marek na łączną wartość min. 150 zł i w uwagach wpisz "Warsztaty RUPES i GYEON"


PRODUKTY RUPES

 

 

  • Warsztaty z GYEON

 

Termin: 17 czerwiec 2023r.  12:00 - 14:00

 

GYEON to producent najwyższej jakości kosmetyków do samochodów. Na warsztatach dowiesz się, jak poprawnie stosować kosmetyki GYEON do zabezpieczania karoserii pojazdu. Będzie też okazja do zadawania pytań i uzyskiwania porad od eksperta.

 

Aby zapisać się na warsztaty, należy dokonać zakupu za min. 100 zł produktów GYEON w sklepie Pielęgnacja Aut i w uwagach do zamówienia wpisać "Warsztaty z GYEON" 

Jeśli chcesz zapisać się jednocześnie na warsztaty z RUPES i GYEON, zakup produkty obu marek na łączną wartość min. 150 zł i w uwagach wpisz "Warsztaty RUPES i GYEON"

 


PRODUKTY GYEON

 

 

 

Ilość dostępnych miejsc na każde warsztaty jest ograniczona.
Kolejne terminy zostaną ogłoszone później. 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię