Świąteczny zestaw do pielęgnacji skór SOFT z woskiem Elephant Leder Preserver

Producent: Colourlock

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS004962

Dostępność: brak

132,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

Zestaw SOFT do czyszczenia skór gładkich z woskiem impregnującym Elephant Leder Preserver
Każdy użytkownik skórzanej tapicerki w domu lub w samochodzie zna i docenia właściwości użytkowe tego materiału. Wie też doskonale, że skóra wymaga regularnych zabiegów konserwacyjnych, w przeciwnym wypadku mogą dość szybko pojawić się pierwsze problemy. Często nie zdajemy sobie sprawy, że w naszym otoczeniu znajduje się mnóstwo przedmiotów ze skóry, które podobnie jak tapicerka wymagają, aby regularnie je czyścić i konserwować. Do najpopularniejszych z nich należą:

 • obuwie
 • portfele
 • paski do spodni
 • torby podróżne
 • damskie torebki
 • kurtki, bluzy, spodnie
 • siedziska krzeseł
 • różnego rodzaju ozdoby i wykończenia

Wszystkie te elementy mogą nam służyć i świetnie wyglądać przez długie lata, jeśli jednak nie zadbamy o ich właściwą pielęgnację czas ten ulegnie znacznemu skróceniu. Właśnie w tym celu nasz najpopularniejszy zestaw do pielęgnacji nowych tapicerek wzbogaciliśmy o unikalny wosk do impregnacji skór gładkich.

Pielęgnacja nowych tapicerek skórzanych przy użyciu zestawu do skór SOFT
Prezentowany zestaw SOFT z środkiem konserwującym Leder Versiegelung jest dedykowany dla użytkowników skór nowych lub regularnie konserwowanych, które nie wymagają zastosowania dodatkowych natłuszczaczy (np. przy użyciu mleczka do pielęgnacji Leder Protector). W takim przypadku najistotniejsze jest dbanie o regularne czyszczenie i konserwowanie powierzchni tapicerki, która właściwie zabezpieczona będzie jednocześnie odporna na wpływ szkodliwych czynników zewnętrznych takich jak tarcie i wilgoć.

Delikatny środek czyszczący Soft Clean aplikowany w postaci trwałej piany skutecznie czyści skórę i nie przemacza tapicerki. Jest wyjątkowo skuteczny, usuwa większość typowych plam i zabrudzeń. Niweluje nieprzyjemne zapachy (takie jak ludzki pot, dym papierosowy, zapachy kuchenne), nie uszkadza powierzchni tapicerki. Może być stosowany do każdego koloru skóry. W przypadku wyjątkowo trudnych do usunięcia zabrudzeń lub tapicerek, które nie były dawno czyszczone, polecamy zestaw z mocniejszym środkiem czyszczącym Strong Cleaner. 

Leder Versiegelung ma za zadanie zabezpieczyć tapicerkę przed wytarciami, chroni ją także przed głębokim wnikaniem plam i powstawaniem trudnych do usunięcia przebarwień (np. od jeansów). Preparat ma silną, polimerową strukturę. Wzmacnia tapicerkę i wydłuża jej żywotność. Powłoka Leder Versiegelung powinna być regularnie odnawiana co ok. 6 miesięcy (w przypadku skór intensywnie użytkowanych zalecamy co 3-4 miesiące) 

Czyszczenie i konserwacja tapicerek w starszych meblach i samochodach 
Pasjonaci starych aut oraz zabytkowych mebli dość często borykają się z problemem przesuszonej skóry tapicerki. Innym równie istotnym problemem jest znalezienie środka, który właściwie zakonserwuje skórę "starszego typu" zachowując jej unikalny charakter (miękkość, elastyczność, połysk). Właśnie dla nich i z myślą o ich potrzebach został stworzony wosk do skór gładkich Elephant Leder Preserver. 

Wosk Elephant Leder Preserver to unikalna kompozycja syntetycznych składników regenerujących. Nie zawiera szkodliwych dla skór kwasów, jest bezbarwny i bezzapachowy. Wosk jest w 100% syntetyczny, nie zawiera tłuszczy pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Zastosowanie olejów syntetycznych chroni wnętrze skóry przed bakteriami i pleśnią, co jest szczególnie istotne gdy eksponujemy tapicerkę na duże różnice temperatur lub gdy użytkujemy ją w wilgotnych dogrzewanych pomieszczeniach. Skórę przed konserwacją woskiem należy zawsze wyczyścić środkiem dedykowanym do skór (np. Soft Clean). Po nałożeniu wosku Elephant Leder Preserver skóra staje się miękka i elastyczna, odporna na wilgoć, jej powierzchnia nabiera także charakterystycznego skórzanego połysku.

Wosk można z powodzeniem stosować także przy konserwacji skórzanych tapicerek w pojazdach używanych sezonowo (kabrioletach, łodziach, motocyklach).

Pielęgnowanie odzieży i galanterii skórzanej z użyciem wosku Elephant Leder Preserver
Wosk dołączony do zestawu idealnie sprawdzi się także przy pielęgnacji pozostałych elementów skórzanych obecnych w naszych domach. W przeciwieństwie do tapicerek w nowych autach lub w nowo zakupionych meblach, odzież i galanteria skórzana zazwyczaj już po pierwszym sezonie użytkowania wymagają intensywnej konserwacji. Dzieje się tak dlatego, że są one w zupełnie inny sposób eksponowane na wilgoć, dodatkowo wykończenie skór stosowanych np. przy produkcji torebek dużo słabiej chroni wnętrze skóry przed utratą cennych dla jej kondycji tłuszczy i nawilżaczy. Przygotowując się do sezonu jesienno-zimowego warto więc intensywnie odżywić te skóry i dać im mocną ochronę przed wilgocią używając wosku konserwującego Elephant Leder Preserver.

Jak stosować poszczególne środki do pielęgnacji skór?
Czyszczenie skóry środkiem Soft Clean

 

 • Wstrząśnij butelkę ze środkiem i nanieś go w postaci piany na lekko wilgotną szczotkę do skór
 • Czyść element po elemencie przy użyciu szczotki, zbieraj na bieżąco brudną pianę przy użyciu chłonnej mikrofibry
 • Pozostaw tapicerkę do całkowitego wyschnięcia (ok 2 godzin)

Konserwacja skóry przy użyciu wosku Elephant Leder Preserver

Wosk najlepiej nakłada się w temperaturze pokojowej lub po delikatnym podgrzaniu go przy pomocy susz

 • Nabierz na białą szmatkę odrobinę miękkiego wosku i rozetrzyj go na szmatce
 • Okrężnymi ruchami nanoś wosk na skórę element po elemencie
 • Odczekaj ok. 24 godziny w celu całkowitego wchłonięcia środków konserwujących
 • Jeśli masz taką możliwość, wosk można dodatkowo aplikować od spodu skóry

Konserwacja skóry przy użyciu preparatu Leder Versiegelung

 • Nanieś niewielką ilość utrwalacza do skór na czystą, białą szmatkę
 • Rozprowadź cienką warstwę preparatu na tapicerce (nie poleruj!)
 • Pozostaw do wyschnięcia (ok 3-4 godzin)
 • W czasie wysychania utrwalacza uważaj, aby nie zanieczyścić powierzchni skóry i w razie konieczności użyj środka czyszczącego Soft Clean, po czym ponownie zabezpiecz powierzchnię. 

Produkty zawarte w zestawie są dedykowane do skór gładkich zamkniętych, nie należy ich stosować do skór anilinowych (anilina, semianilina) i skór szorstkich (nubuk, welur, zamsz) (jak sprawdzić rodzaj skóry?). Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne najlepiej wykonywać w temperaturze pokojowej lub w delikatnie dogrzewanych, wietrzonych pomieszczeniach. Przed użyciem dowolnego preparatu zawsze sprawdź sposób jego oddziaływania na skórę w niewidocznym miejscu.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię