Elite Detailer Water Spot 500ml - USUWA ŚLADY PO WODZIE

Producent: Elite Detailer

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy: KOS006791

Dostępność: brak

21,90 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, al. Karkonoska 59a, 53-015 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

Pocztex Kurier 48: ceny zależne od wagi

 • platność przelewem od 17,00 zł
 • płatnośc za pobraniem od 18,00 zł

Odbiór w punkcie: ceny zależne od wagi

 • płatność przelewem od 16,00 zł
 • platnośc za pobraniem od 18,00 zł


 

PRZESYŁKA KURIERSKA DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 9,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 11,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 13,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,00 zł - Rozmiar A pobranie 
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 14,00 zł - Rozmiar B pobranie
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 16,00 zł - Rozmiar C pobranie

Przesyłka kurierska Inpost:

 • Kurier płatność przelewem od 13,00 zł w zależności od wagi
 • Kurier płatność za podraniem od 15,00 zł w zależności od wagi

 

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

Water spot

Innowacyjny środek do usuwania śladów po twardej wodzie. Idealnie usuwa water spoty, czyli ślady po wodzie z karoserii, szyb samochodowych i elementów zewnętrznych pojazdu.
Usuwa sole, jony metali i kamień krzemionkowy powstający na zewnętrznych powłokach ochronnych twojego samochodu. Przyjemny zapach kawy z wanilią umili stosowanie i sprawi, że pozbywanie się śladów wodnych będzie przyjemnością.
Water spot gotowy do użyciabezpieczny dla lakierubezpieczny dla powłok ceramicznych
Gotowy do użytku preparat, możesz zastosować od razu po otwarciu, wystarczy spryskać interesujące cię miejsce i środek sam zacznie działać. Bez potrzeby rozcieńczania i przygotowywania przed użyciem.
Bezpieczny dla lakieru, nie narusza delikatnej powłoki lakieru samochodowego. Usuwa z powierzchni ślady po wodzie i działa dokładnie tak, jak powinien.
Bezpieczny dla wosków i powłok ceramicznych, nie musisz martwić się o woski i powłoki ochronne na karoserii twojego samochodu, nasz preparat pozostawi je w takim samym stanie jak wcześniej.
 
Jak usunąć ślady po wodzie przy pomocy water spot?
Uporczywe water spoty na lakierze, wcale nie są łatwe do usunięcia. Na szczęście nasz środek doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Wystarczy kilka prostych czynności, abyś mógł cieszyć się samochodem wolnym od plam wody.
 • Nanieś na chłodną powierzchnię karoserii za pomocą spryskiwacza. Dokładnie rozprowadź po wszystkich elementach z osobna, stosuj element po elemencie, uzyskasz w ten sposób najlepszy efekt.
 • Wypracuj produkt pędzelkiem lub miękką mikrofibrą. Zadbaj o dotarcie do zakamarków i miejsc trudno dostępnych. Nie bój się wetrzeć płynu mocniej, tam gdzie zajdzie taka potrzeba - jest bezpieczny!
 • Nie dopuść do zaschnięcia na lakierze. Odczekaj chwilę, aż produkt zacznie działać, dopiero wówczas zetrzyj go z powierzchni. Ślad po wodzie zniknie, a efekt będzie idealny.
 • Przejdź do kolejnego elementu. Powtórz całą opisaną wyżej czynność dla wszystkich elementów karoserii, zwróć szczególną uwagę na maskę, dach i klapę bagażnika, czyli wszystkie elementy, które są szczególnie narażone na powstawanie water spotów.
Gdzie stosować?
Profesjonalny środek do usuwania śladów po twardej wodzie, stworzony z myślą o wszystkich, dla których liczy się każdy, nawet najmniejszy detal podczas pielęgnacji samochodu.
Możesz go stosować wszędzie, gdzie zajdzie taka potrzeba, środek posiada doskonały, poręczny aplikator, więc w każdym momencie możesz usunąć water spoty z lakieru swojego samochodu.
Stosowany w warsztatach samochodowych, studiach detalingowych i salonach samochodowych, sprawdzi się także w domu, czy w trasie. Wygodna pojemność 500ml, czyni z niego doskonałego towarzysza podróży.
Produkt z renomowanej serii elite detailer gwarantuje najwyższą skuteczność i dbałość o każdy szczegół, co potwierdzają pozytywne opinie profesjonalistów i entuzjastów z branży motoryzacyjnej.
 
Informacje:
Środek do usuwania śladów po wodzie zapach kawa i wanilia zapach kawa waniliowa
Przyjemy zapach kawy z nutą wanilii umili każdy moment pielęgnacji twojego samochodu
Zapach: Kawa waniliowa
Pojemność: 0,5l
Sposób aplikacji: Aplikator, opryskiwacz
Koncentrat/gotowy do użycia
 
Gotowy do użycia płyn do usuwania water spotów, doskonale dba o lakier i powłoki ceramiczne, nie niszczy delikatnych powierzchni. Perfekcyjnie pozbywa się śladów po twardej wodzie. Środek o zapachu kawy i wanilii.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię