Herrenfahrt – Pielęgnacja skóry (zestaw)

Producent: Herrenfahrt

Czas wysyłki: do 24 godzin

Numer katalogowy:

Dostępność: brak

800,00 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Jeżeli po przejściu własności towaru na Kupującego stwierdzi on, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, Kupujący może:
- skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sprzedającego (dotyczy towarów objętych gwarancją),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego),
- złożyć Sprzedającemu reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny).

2. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy lub skierowania reklamacji do Sprzedającego, Kupujący powinien dołączyć do reklamowanego towaru następujące informacje:
- dane adresowe i kontaktowe wraz z nr tel. i adresem e-mail
- opis wady produktu, przyczyny reklamacji
Wraz z reklamowanym towarem należy przesłać Sprzedającemu komplet dołączonych do towaru akcesoriów oraz wypełnioną kartę gwarancyjną.
3. Na czas transportu reklamowanych towarów Kupujący zobowiązany jest do solidnego zabezpieczenia odesłanego produktu. PIELĘGNACJA AUT nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

4. Reklamacje związane z usługą on-line (np. nieprawidłowo naliczone koszty dostawy lub nieprawidłowe towary znajdujące się w koszyku) można składać podczas telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez konsultanta, drogą mailową, bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie PIELEGNACJAAUT.PL .

5. Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności kuriera z jednoczesną adnotacją, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym albo, że przesyłka nosi ślady uszkodzenia z jednoczesnym opisem tych uszkodzeń.

6. PIELĘGNACJA AUT odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Kupującemu, zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.). Kupujący traci uprawnienia określone w art. 8 ww. ustawy, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi Sprzedającego o tym fakcie.

7. Osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesem reklamacji w imieniu PIELĘGNACJA AUT jest właściciel firmy.

8. Adres do korespondencji: PIELĘGNACJA AUT Łukasz Sroka, ul. Ciepła 15, 50-524 Wrocław, tel. 600 345 895.

PIELEGNACJAAUT.PL gwarantuje najwyższą jakość sprzedawanego towaru oraz świadczonej obsługi. Zakupiony towar jest sprawdzony, starannie zapakowany i zabezpieczony na czas przesyłki tak, aby nasz klient dostał produkt w 100% odpowiadający jego oczekiwaniom.

Do każdego produktu dołączamy podbitą, ważną na terenie RP kartę gwarancyjną, której okres ważności określony jest indywidualnie w opisie przedmiotu. Dołączony jest również dowód sprzedaży: paragon lub faktura VAT.
 

W przypadku naprawy gwarancyjnej towar można odesłać bezpośrednio do autoryzowanego serwisu lub do nas.

 • Zamówienia złożone w dni powszednie do godziny 13:00 zwykle wysyłamy tego samego dnia.
 • Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13:00, oraz zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta – realizowane są w następnym dniu roboczym.

Darmowa wysyłka przy zamówieniu za 200zł za pośrednictwem Inpost.


Paczki wysyłamy wg następującego cennika: 

POCZTA POLSKA:

 • 9 zł - płatność przelewem (list do 350 g - priorytet)* - UWAGA - przesyłka ograniczona małymi wymiarami koperty
 • 12 zł - płatność przelewem (list do 1000 g - priorytet)* -  UWAGA - przesyłka ograniczona małymi wymiarami koperty
 • 17 zł - PACZKA24 płatność przelewem (paczka do 5 kg) - pobranie + 4,00 zł
 • 16 zł - PACZKA48 płatność przelewem (paczka do 5 kg) - pobranie + 4,00 zł

* Przesyłką listową nie zawsze uda się wysłać każdy produkt. Ograniczają nas stosunkowo małe wymiary koperty.

Jeżeli wybranego przez Państwa produktu nie uda się zapakować do koperty zostaną Państwo poinformowani. Zaproponujemy inną najbardziej korzystną formę wysyłki.

 

PRZESYŁKA KURIERSKA GLS/UPS/DPD DO 30 KG:

 • 14 zł - płatność przelewem
 • 17 zł - płatność przy odbiorze

   

Korzystamy również z usług PACZKOMATY:
Maksymalny wymiar przesyłki to: 41 x 38 x 64 cm i nie więcej niż 25 kg.

 • Koszt wysyłki paczkomatem to 8,99 zł - Rozmiar A (8 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 12,99 zł - Rozmiar B (19 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)
 • Koszt wysyłki paczkomatem to 17,99 zł - Rozmiar C (41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg)

We wszystkie powyższe ceny wliczony jest koszt opakowania i transport do punktu odbioru przesyłek.


 

Wszystkie zakupione towary można odebrać w siedzibie naszej firmy.
Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo żadnych dodatkowych kosztów. Przed odbiorem prosimy o kontakt.

 • 0 zł - odbiór osobisty

Jeżeli masz zamiar przeprowadzić pełną kurację pielęgnacyjną wyrobów ze skóry: tapicerki w samochodzie, mebli, odzieży czy akcesoriów, ten zestaw zawiera absolutnie wszystko, co potrzebne aby skóra zachowała wieczną młodość:


• 150ml Głęboko Oczyszczający Tonik (delikatnie oczyszcza skórę z uporczywych plam i brudu)
• 150ml Sealant chroniący kolor (zabezpiecza jasną skórę przed wodą, brudem i promieniami UV)
• 150ml odżywka dla skóry (zapewnia zarazem ochronę i odżywienie przywracając pierwotny wygląd skóry)
• 150ml krem rewitalizujący (bogata formuła odżywiająca i przywracająca właściwe nawilżenie i natłuszczenie)
• Gąbka czyszcząca
• 2 aplikatory do pielęgnacji skóry
• Ręcznik z mikrofibry do pielęgnacji skóry

Wszystkie do kosmetyki zamknięte są w stylowym, ręcznie wykonanym skórzanym etui, dla bezpiecznego i wygodnego przechowywania i transportu.

 

Aplikacja:
Rozpocznij od starannego oczyszczenia powierzchni skórzanej. Zwilż gąbkę czyszczącą niewielką ilością toniku (Tiefenreiniger), a następnie ściśnij kilkakrotnie gąbkę, aby wytworzyć warstwę piany. Delikatnymi, kolistymi ruchami usuń zanieczyszczenia. Oczyść powierzchnię pucerką ( ściereczką). Poczekaj aż wyschnie (potrwa to ok. 30 minut). W przypadku silnie zabrudzonych powierzchni konieczne może okazać się powtórzenie procesu oczyszczania. Usuń nadmiar piany załączoną pucerką. Gąbkę spłucz dokładnie wodę i pozostaw do wyschnięcia.
Uwaga: Nie używaj na skórze szczotkowanej lub lakierowanej, takiej jak nubuk lub zamsz. Na sztucznych skórach może powodować odbarwienia. Dlatego przetestuj działanie środka w niewidocznym miejscu – jeśli po przetarciu skóry pojawi się odbarwienie, nie stosuj preparatu na pozostałej powierzchni.

Następnie zastosuj sealant do skór (Farbbarriere), aby wytworzyć powłokę ochronną przed odbarwieniami. Nanieś niewielką ilość preparatu na załączony aplikator (pad piankowy). Kolistymi, delikatnymi ruchami rozprowadź preparat i pozostaw do wyschnięcia.
Sealant jest stworzony dla jasnych odcieni skórzanej tapicerki.

Popękana i spłowiała skóra potrzebuje dodatkowej kuracji kremem rewitalizującym (Revitalcreme). Unikalna formuła preparatu przywraca właściwe nawilżenie i natłuszczenie skóry, odkrywając pierwotne piękno wyrobów skórzanych.
Wstrząśnij porządnie butelką przed użyciem. Nałóż niewielką ilość kremu na aplikator (czarny pad piankowy) . Wsmaruj krem w skórę i pozostaw do wyschnięcia, pozwalając preparatowi wniknąć i i wzmocnić materiał. Elementy odsłonięte mogą wymagać podwójnej aplikacji kremu.

Ostatni krokiem w pielęgnacji jest zastosowania odżywki, która ma przywrócić naturalną warstwę ochronną, chroniąc powierzchnię skórzaną przed szkodliwymi wpływami. Odżywka bardzo dobrze się wchłania i nie pozostawia żadnych resztek.

Porządnie wstrząśnij butelką przed użyciem. Nałóż trochę balsamu na aplikator (pad piankowy) i rozprowadź z lekkim naciskiem , kolistymi ruchami po powierzchni skórzanej. W odsłoniętych miejscach, takich jak podłokietniki, siedziska i oparcia, produkt może być stosowany w dwóch warstwach. Bezpośrednio po nałożeniu preparatu skóra może stać się błyszcząca, jednak po całkowitym wchłonięciu odżywki, przywrócona zostanie naturalna matowość.
Regularne stosowanie odżywki zapobiega pękaniu skóry ze względu na jej nadmierne wysychanie, pozwalając zachować oryginalny wygląd skóry bez lepkiego odczucia.

Jak postępować z brudnymi akcesoriami?
Aplikator piankowy można prać w temperaturze do 60˚ C (bez użycia środków zmiękczających).
Gąbka czyszcząca – po zastosowaniu toniku wystarczy dobrze wypłukać i pozostawić do wyschnięcia
Pucerka/ Ręcznik z mikrofibry może być prany w temperaturze do 60˚ C (bez użycia środków zmiękczających).

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii